skip to Main Content

Vera Jörgensen

Kandidat Fotografi

Minni Wendy R.B.T.

Master Child Culture Design

Emelie Lundqvist

Kandidat Design

Emeli Höcks

Master Design

Klara Grahn

Kandidat Design

Alva Markusson

Kandidat Textilkonst

Agnes Nordh

Kandidat Design

Irvandy Syafruddin

Master Child Culture Design

Ebba Hägne

Kandidat Design

Mikaela Andersson

Kandidat Design

Hao Wang

Master Design

Petra Hjelm

Kandidat Design

Hanna Abrahamson

Kandidat Fotografi

Kimzonite

Kandidat Fri konst

Vera Marcelo

Kandidat Smyckekonst

Emma Neha Bobeck

Kandidat Fotografi

Frida Rådlund

Kandidat Textilkonst

Samuel Norlind

Kandidat Möbeldesign

Alice Molander

Kandidat Design

Filip Schmidt

Kandidat Metallgestaltning

Lisa Englesson Hallberg

Master Fri konst

Anna Grevby

Kandidat Metallgestaltning

Linn Johansson

Kandidat Design

Armand Tamboly

Master Fotografi

Sofi Rundberg

Kandidat Design

Dana Nemcová

Master Design

Elvira Ró

Kandidat Litterär gestaltning

Isak Krantz

Kandidat Möbeldesign

Kirsikka Paakkinen

Master Film

Saga Karlsson

Kandidat Design

Elsa Mellquist

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Elin Hjerthén

Kandidat Fri konst

Oskar Jacobsen

Master Möbeldesign

Elin Palmaer Karlsson

Kandidat Design

August Joensalo

Master Film

Examensuppläsning Litterär Gestaltning

Kandidat Litterär gestaltning

Paula Aalto

Kandidat Keramikkonst

Hannes Renvall

Master Film

Daniel Björneke Wirgård

Kandidat Fotografi

Emma Åvall

Master Fri konst

Elis Ottosson

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Mats Adler

Master Film

Javid Sina

Kandidat Film

Kaspar Lindqvist

Kandidat Design

Joachim Fleinert

Master Fotografi

Julia Wallin

Kandidat Design

Ebba Andersson

Kandidat Textilkonst

Josephine Aspenrot

Kandidat Möbeldesign

Eemu Kaikkonen

Kandidat Metallgestaltning

Patrick Wallochny

Master Film

Frida Spång

Master Film

Clara Aldén

Master Fri konst

Johanna S. Löwenhamn

Kandidat Keramikkonst

Fanny Axelsson

Kandidat Design

Elin Östling Lahti

Kandidat Textilkonst

Marijn Dijkmeijer

Master Fri konst

Jie Zhou

Master Smyckekonst

Ludvig Borén

Kandidat Design

Sofia Sandqvist Marjanen

Kandidat Fotografi

Layla van der Oord

Master Fri konst

Yuxi Chen

Master Design

Mathilda Dahlqvist

Master Design

Anna Rundberg

Kandidat Design

Philip Forsman

Kandidat Design

Anna Zingmark

Kandidat Fri konst

Jen Tamayo Jörfjord

Kandidat Film

Sofia Brolin

Master Textilkonst

Luisa Recker

Master Textil-Kropp-Rum

Albert Sten

Kandidat Fotografi

Jessica Ekström

Kandidat Fotografi

Tristan Bridge

Master Fri konst

Andetag

Kandidat Film

Oskar Söderman

Kandidat Fotografi

Martina Claesson

Kandidat Design

Filippa Carlsson

Kandidat Design

Maria Gräslund

Master Design

Leo Olsson

Kandidat Design

Statira Jazayeri

Master Textilkonst

Nicolas Girerd

Master Möbeldesign

Marie Caroline Peris

Master Child Culture Design

Rebeca Arwlén

Bildpedagogik

Felicia Rauma Andersen

Kandidat Textilkonst

Clara Larsson

Kandidat Design

Jenny Jansson

Kandidat Smyckekonst

Vera Uggla

Kandidat Design

Isabella Lundman

Kandidat Design

Ingvild Davidsen

Master Fotografi

Matilde Villegas Bengtsson

Kandidat Litterär gestaltning

Fanny Hulebäck

Master Textil-Kropp-Rum

Stina Edin

Master Textilkonst

Jennie Appelqvist

Kandidat Metallgestaltning

Louise Hollerup

Master Film

Subani Melin

Master Textilkonst

Sally Söderberg

Kandidat Fri konst

Johan Engqvist

Master Fri konst

Mirai Nemoto Nilsson

Master Design

Ingrid HoppHegg

Kandidat Metallgestaltning

Thilda Olsson

Kandidat Textilkonst

Daniela Werner

Kandidat Design

Fanny Schwarz

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Carolina Härdh

Master Design

Carl Henry Hugosson

Kandidat Fri konst

Anja Fredell

Master Textilkonst

Joel Lundin

Kandidat Design

Karin Bäckström

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Carmen Jedrzejak

Kandidat Film

Maria Tjernström

Kandidat Keramikkonst

Kerstin Malmqvist

Kandidat Möbeldesign

Catherine Paterson

Master Child Culture Design

Lili Lu

Kandidat Smyckekonst

Benjamin Wagner

Kandidat Fri konst

Erik Jordö

Kandidat Design

Judith Sievers

Master Design

Elinor Brouang Möller

Kandidat Design

Lisa Nilsson

Kandidat Smyckekonst

Brendan Sugrue

Kandidat Design

Eva Leygonie

Master Child Culture Design

Oliver Benonysson

Kandidat Metallgestaltning

Therése Berglund

Kandidat Design

Rika Zemaityte

Master Metallgestaltning

Lina Vain Illalla

Kandidat Film

Yu Cheng

Master Child Culture Design

Moa Arthur Sahlqvist

Kandidat Design

Peter Nylund

Master Fri konst

Effers Anni Rickardsson

Kandidat Keramikkonst

Gabriella Björk

Kandidat Design

Theo Rosengren

Master Möbeldesign

Lauranne Chapelle-Barry

Kandidat Möbeldesign

Fia Linnéa Emelie Doepel

Master Fotografi

My Falck

Kandidat Design

Elina Assersson

Kandidat Design

Klara Ferm

Kandidat Design

Sara Karlsson

Kandidat Design

Hannes Blixt

Kandidat Möbeldesign

Johanna Sköldbäck Martell

Kandidat Litterär gestaltning

Sebastian Kok

Kandidat Fotografi

Eisel Miranda Robles

Master Child Culture Design

Susanne Fagerlund

Master Fri konst

Filippa Ekmark

Kandidat Design

Mia Karolina Rogersdotter Gran

Master Fotografi

Tonka Crljen

Master Design

Gitte Berglöv

Kandidat Fotografi

Marie Barthelsson

Master Fotografi

Clara Forsberg

Kandidat Keramikkonst

Anna Sofia Jernryd

Master Fotografi

Veronica Andersson

Kandidat Smyckekonst

Janna Ljunggren Stenbergh

Kandidat Fri konst

Olga Ruin

Master Film

Jean-Baptist Galon

Kandidat Metallgestaltning

MARIE BERGQVIST; SANKTMARIE 

Kandidat Fri konst

Annie Mo Kjellberg

Kandidat Fri konst